Favori Nakliyat 2000 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olan evden eve nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

2000 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 20 yıllık başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Favori Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Favori Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Favori Nakliyat, aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Neden Favori Nakliyat

Güvenilirlik

Favori nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdeyiz.

Güçlü Altyapımız ile...

Evden eve nakliyat konusunda uzmanız ve bunu yaptığımız işlerin temizliğinden ve titizliğimizden anlayabilirsiniz.

%100 Mutlu Müşteri

Konusunda uzman eleman ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz çünkü siz değerli müşterilerimiz en iyisine layıksınız.

Kalite Politikamız

Şirketimiz güncel teknolojileri yakından takip ederek işimiz daha sağlıklı ve kolay hale getirebilecek gelişmeleri yakından takip ederek hiçbir masraftan kaçmadan bu teknolojilere yatırım yapmaktadır.

Portföyümüzde yer alan araçların tamamı yüksek modelli ve periyodik bakımları düzenli olarak yapıldığı gibi her seferden sonra gerekli temizlik işlemleri titizlikle yapılmaktadır.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ

Favori Nakliyat olarak taahhüdünde bulunduğu hizmeti veya verilmiş olan sözü layığı ile yerine getirmek için daima elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bugün sahip olduğumuz binlerce referans yapmış olduğumuz işteki başarımızı doğrulamaktadır.

Taşınmayı mı düşünüyorsunuz? Hemen Arayın 0216 364 58 76